KONST / Litografier / Färglitografi 14088569
nr 1408 8569
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 26/75. Motivet: 63x49, yttermått inklusive ram: 80x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:31:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr